Teamet

Ledelsesteam

Kim Uld Rehfeldt Thoden

Kim Ulf Rehfeld Thoden

Founder & CEO

rehfeld@moneyflow.io
Alexander Løkke

Alexander Løkke

Head of Finance

alexander@moneyflow.io
Carsten Feldt

Carsten Feldt

Head of Risk & Compliance

carsten@moneyflow.io
Marianne Berg Eisenhardt

Marianne Berg Eisenhardt

Head of Sales

mab.eisenhardt@moneyflow.io
Rene Nejsum

Rene Nejsum

CTO

rene@moneyflow.io
Shaun Dickie

Shaun Dickie

Head of product & UX

shaun@moneyflow.io
Stefan Priwin

Stefan Priwin

General Manager Sweden

stefan@moneyflow.io
Thomas Hansen

Thomas Hansen

Head of Frontend

thomas@moneyflow.io

Moneyflow team

Abtin Landi

Abtin Landi

Senior Customer Associate & Underwriter

Alexander Arlund Nørgaard

Alexander Arlund Nørgaard

Developer Intern

Anh Thu Nguyen

Anh Thu Nguyen

Risk & Compliance Assistant

Anton Prescott

Anton Prescott

Customer Care Associate

Arthur DeRoey

Arthur DeRoey

Business Development Manager

Camilla Bruun Ipsen

Camilla Bruun Ipsen

Customer Care Leader

Jason Grier

Jason Grier

Developer

Johan Denning

Johan Denning

Product Manager

Jonathan Salomonsen

Jonathan Salomonsen

Risk & Compliance Assistant

Kristian Theilgaard

Kristian Theilgaard

Senior Developer

Lucas Zocco

Lucas Zocco

Backend Developer

Mads Christian Lund

Mads Christian Lund

Business Development Manager

Mads Ynddal

Mads Ynddal

Developer

Maria Kisant

Maria Kisant

Service Designer

Max Haugelund

Max Haugelund

Customer Care Associate

Mike Nielsen

Mike Nielsen

Developer

Nasim Damirchi

Nasim Damirchi

Developer

Nisma Akhtar

Nisma Akhtar

Customer Care Associate

Per Wagner

Per Wagner

Software Developer

Rune Stefan Hansen

Rune Stefan Hansen

Compliance Officer

Sarah Lykke Jensen

Sarah Lykke Jensen

Account Receivables Associate

Stine Liv Nielsen

Stine Liv Nielsen

Customer Care Associate

Viggo Widoff

Viggo Widoff

Digital Designer

Board of Directors

Anne Louise Eberhard

Anne Louise Eberhard

LinkedIn
Christian Rasmussen

Christian Rasmussen

LinkedIn
Jannik Kruse Pedersen

Jannik Kruse Pedersen

LinkedIn
Kim Ulf Rehfeld Thoden

Kim Ulf Rehfeld Thoden

LinkedIn
Werner Valeur

Werner Valeur

LinkedIn

Bliv en del af Moneyflow

Vi er altid på udkig efter nye talenter. Og vi har brug for mange forskellige kompetencer til vores fortsatte udvikling af nye finansielle løsninger til regnskabssystemer.

Se ledige stillingerlink-arrow

Moneyflow er godkendt af 

Finanstilsynet